Harkat (34/186/102)

– Brno-město

Orientation
Gay

Partner
Single

Looking for
Serious relationship
Friendship
Chat
Roommates
Age from: 15
Age to: 35

Profile created
17.08.2023

Visits
648

Last activity at
29.11.2023

„Kráčet tmou s přítelem je lepší, než kráčet světlem sám.“ Helen Keller
Basic:
Education: Other
Job: Waiter/Bartender

Shape: Overweight
Eyes: Blue
Brýle: Občas
Hair: Short
Hair color: Dirty blond
Vousy: Strniště
Sign: Aquarius
Ethnicity: White

Tattoo: No
Piercing: No

Alcohol: Never
Smoking: Jen e-cigareta
Drugs: Never
Sex:
Anal sex:Hate Love
Role:Active Passive
Oral – giving:Hate Love
Oral – receiving:Hate Love
Onanism:Hate Love
Cuddling:Hate Love
Kissing:Hate Love
Sexual appetite:Asexual Always horny

Pubic hair: Trimmed
Body hair: A lot
Personal:
Temperament:Introvert Extrovert
Tidiness:Messy Tidy
Punctuality:Unpunctual Punctual
Effeminate:Never A lot
Technical skills:Never A lot
World view:Pessimist Optimist
Enjoyments:Idealist Materialist
Night life:Home body Party animal
Interests
Army, Black humor, Books, Cooking, Literature, Reading, Sci-fi & Fantasy, Self-defence, Volunteering, Walking
Sport
Bootcamp, Chess, Shooting, Tourism
Cuisine
Asian, Chinese, Italian, Vegetarian
About me:
Hledám spřízněnou duši, někoho s kým bych mohl klidně probrat co se děje ve světě, jaký měl den ale i klábosit o blbostech nebo aby jsme vedle sebe mohli jen mlčet. Někdy je dobré přátelství víc než vztah nebo láska a je to něco, co má velikou cenu.

Jaký jsem jako člověk: Jsem vtipný (ale cynik), aktivní s kladným vztahem k přírodě... Rád vyrazím někam pod stan nebo na tůru s nějakým cílem v podobě hradu, střelnice ale třeba i fajn hospůdky. Žiju po nocích jako upír, kdy rád čtu nebo kouknu na dobré filmy (a rohodně ne dobré podle CSFD) ale retro alla Sigourney Weaver...

Rád s někým někam časem zajdu (i když teď jsem na pár týdnů v nemocnici) a když budu mít štěstí tak rád najdu kamaráda který to slovo vnímá víc než jako položku na FB.

Všichni mí přátelé a známí o mé orientaci vědí a nedělá mi problém se třeba obejmout v tramvaji. Tak bych rád narazil na někoho kdo to má stejně, s kým bych mohl být sám sebou a neřešit okolí....

Strašně se mi v tomto směru líbí uvažování spisovatele Édouarda Louise který píše o LGBT a maloměšťáctví ale jedno řekl moc hezky. Když dnes uděláte coming out a řeknete svým blízkým kdo jste tak často odpoví: „Jé, vždyť na tom nezáleží!“ Což zní mile ale je to příšerná věta. Samozřejmě, že na tom záleží. Záleží na tom, protože, je tím poznamenané celé naše dětství naše existence i to jak jsme se formovali a kým nakonec jsme. Báli jsme se urážek, toužili jsme potají a ve výsledku jen lhali sami sobě. A lidé vám v dobré víře řeknou, že na tom vlastně nesejde... Ale já pokaždé pookřeji jako stará okoralá bageta v troubě když o tom mohu mluvit nebo být sám sebou protože sakra záleží!!! :)

Tak jo... takový kámoš mi chybí...

Jinak mne je 32, žiji v Brně (ale často jsem i v Praze a Plzni). Jsem spíše ochranářské povahy ale to neznamená ze zároveň musím mít poslední slovo. Postavou spíše medvědí a profesí číšník.

Hledám někoho věku svého nebo mladšího, kdyby nic tak už jen pro to že se s takovým člověkem snáze uvolnim a blbnu (v rovině nesexuální).... Jako například když jsme se s přáteli ve dvě ráno po cestě domů učili chodit v lodičkách kamaradek - doporučuji nezkoušet na dlažbě... :D

A ať už zde mohu najít cokoliv od kamaráda přes partnera nebo parťáka k šachům, hodí se být upřímný: jsem vyleceny alkoholik a měl jsem díky účasti v jedné potyčce tu čest krátce poznat vězení.

Jinak ve volnu vařím jídlo pro bezdomovce a sbírám v sociálně vyloučených čtvrtích použité jehly. Takže bych zároveň řekl te nevěřím v to te zlo nebo dobro musí být absolutní.

Takže jestli někoho zaujal tento Jekyll a Hyde, budu rád když napíšete.
Messages:
   You need to be registered and logged in to send a message.
Guestbook:
   …no messages in the guestbook