Monteq (57/188/97)

– Praha » Praha
06.02.2025 18:31
Nápaditá komunikace na IBOYS. :D
Komunikace tady většinou probíhá pořád podle stejného schématu, zvlášť když je poznat, že ten kdo takto píše, nedá delší větu dohromady. Napíšeš první zprávu ,,ahoj" a pak dlouho nic nebo to, co většina tady: