DeborachCoxx    (34/167/60)

– Jihomoravský kraj » Brno město

Orientation
Gay

Partner
In relationship

Age from: 18
Age to: 45

Profile created
01.02.2010

Visits
85798

Last activity at
18:48

User is personally certified (more about certification »)
Basic:
User has changed his username. Previous username: NielsVanGogh.

Name: Jaroslav

Education: Apprenticeship
Job: Worker

Shape: Muscular
Eyes: Green
Hair: Short
Hair color: Light brown
Sign: Capricornus
Ethnicity: White

Tattoo: No
Piercing: No

Alcohol: Occasionally
Smoking: Occasionally
Drugs: Never
Sex:
Anal sex:Hate Love
Role:Active Passive
Oral – giving:Hate Love
Oral – receiving:Hate Love
Onanism:Hate Love
Cuddling:Hate Love
Kissing:Hate Love
Sexual appetite:Asexual Always horny

Pubic hair: Trimmed
Body hair: Trimmed
Safe sex: Always
Penis diameter: 5.5 cm
Circumcision: No
Personal:
Temperament:Introvert Extrovert
Tidiness:Messy Tidy
Punctuality:Unpunctual Punctual
Effeminate:Never A lot
Technical skills:Never A lot
World view:Pessimist Optimist
Enjoyments:Idealist Materialist
Night life:Home body Party animal
Interests
Animals, Board games, Clubs, Computers, Dance, Discos, Electronics, Games, Movies, Music, Nature, PC games, Programming, Pubs, Shopping, Sport, Theatre, Trains, Traveling, TV, Walks, Writing
Sport
Bowling, Cycling, Dance, Darts, Frisbee, Skating, Snooker, Volleyball
Music
Dance, House, Minimal, Progressive House, Tech House, Techno, Trance
Cuisine
Chinese, Czech, Fast food, Italian, Vegetarian
Animals
Brown rat, Cat, Dog, Ferret, Guinea pig, Hamster, Horse, Lizards, Mouse, Rabbit, Snake
Traveling
Cities
About me:
-------------------------------------------------
KOZOROH
Pro lidi narozené ve znamení Kozoroha je typická snaživost a vytrvalost. Kozorozi nikdy nejsou příliš vepředu a není je vidět, ale nakonec vždy dosáhnou svého cíle, a to nezřídka mezi prvními. Pro zrozence tohoto znamení by se dalo použít přísloví „tichá voda břehy mele“ a nejzajímavější na tom je, že oni to o sobě ví a vůbec se za to nestydí. Mají velmi střízlivou a rozumnou povahu a vždy myslí na budoucnost. Dokážou si tak spočítat, jaké chování je zrovna na místě – většinou klidné a bez přehnaných emocí.

Vůbec to neznamená, že by Kozorozi měli méně emocí než ostatní, jen je umí zpracovat nejlépe z celého zvěrokruhu. Vlastně se přitom ani nemusí příliš přemáhat, protože tento navenek střízlivý přístup k věcem je jejich povaze vrozený. Radši než aby se ztrapňovali ukvapenými reakcemi, pořádně si prohlédnou situaci, všechno dokonale promyslí, v duchu si načrtnou postup, na jehož dalekém konci je vytčený cíl, a pak teprve vyráží. Na své cestě potkají spoustu extrovertů, lidí nejlepších v kdovíčem, ale Kozoroh má natolik dokonale zanalyzovanou situaci a promyšlené prostředky, že ho už nikdo o dosažení úspěchu nepřipraví.

Při dosahování cílů jsou Kozorozi až necitliví a často přehlíží potřeby svých blízkých. Můžou tak vyzařovat určitý chlad, ale vězte, že nechtějí nikomu ublížit. Nezáludnost, vytrvalost a stabilita jsou vlastnosti, díky nimž je jejich přátelé a rodina nikdy neodvrhnou. Kozorozi si prostě jen jdou za svým, ať se vám to líbí nebo ne, a na to je potřeba si zvyknout, pokud se rozhodnete spojit svůj život s některým z nich. Najde se spousta lidí, které toto kozorožské (někdy bezohledné) směřování k cíli pohorší, znechutí a rozzlobí, ale Kozoroh se jen ohlédne a nechá vaše emoce jen vám samotným. On přece moc dobře ví, kam jde.

Pokud jde o partnerský vztah, život s Kozorohem není nevýhodný. Oni totiž vždy myslí na budoucnost a aby byli zaopatření, udělají cokoliv, co se nebude vylučovat s jejich svébytnými životními pravidly. Pokud se však přílišná touha po finanční zaopatřenosti spojí s jejich neobyčejně vysokým míněním o vlastních schopnostech, může se z nenápadného Kozoroha stát velmi nepříjemný zaměstnavatel, který všechno obětoval práci. Takové vychýlení ze správné trasy však lehce spraví pár dobře mířených facek osudu a Kozoroh se rychle a rád vzpamatuje. Potom vedle sebe budete mít šetrného partnera, který vás rozhodně nenechá na holičkách.
Messages:
   You need to be registered and logged in to send a message.
Guestbook:
   …user has disabled his guestbook