ridb10884 (40/173/100)

– Ostatní země » někde
Nejsi přihlášený Přidat do oblíbených může jen přihlášený uživatel

Orientace
Gay

Partnera
Nemám

Hledám
Vážný vztah
Přátelství
Pokec
Věk od: 30
Věk do: 55

Profil založen
21.10.2024

Počet návštěv
838

Poslední aktivita
20.05.2026

K smrti nesnáším aroganci, faleš a hloupé lidi. Starej se o sebe (svou polovičku) a mě vynech
Základní:
Vzdělání/studuji: Maturita
Práce: Nechci uvést

Postava: Normální
Oči: Hnědé
Brýle: Ne
Vlasy: Krátké
Barva vlasů: Světle hnědá
Vousy: Strniště
Znamení: Beran
Etnikum: Běloch

Tetování: Ne
Piercing: Ne

Alkohol: Příležitostně
Kouření: Nechci uvést
Drogy: Nikdy
Můžu ubytovatMedvědGeek
Sex:

Ochlupení pohlaví: Upravené
Ochlupení na těle: Středně
Bezpečný sex: Záleží na okolnostech
Osobní:
Povaha:Introvert Extrovert
Pořádek:Nepořádný Pořádný
Dochvilnost:Nedochvilný Dochvilný
Zženštilý:Vůbec Hodně
Technický typ:Vůbec Hodně
Pohled na svět:Pesimista Optimista
Požitky:Idealista Materialista
Noční život:Domácí typ Párty typ
Zájmy
Army, Astronautika, Biologie, Cizí jazyky, Černý humor, Elektronika, Filmy, Fyzika, Hasiči, Hlavolamy, Hudba, Chemie, Kovář, Lékařství, Matematika, Origami, Počítače, Programování, Sci-fi & Fantasy, Seriály, Technika, TV, Učení, Urbex, Věda, Zvířata
Muzika
Chillout, Instrumentál, Klasická hudba, Lounge, Meditační, Pop, Vážná hudba
Kuchyně
Americká, Arabská, Domácí, Fast food, Indická, Mexická, Rakouská, Slovenská
Zvířata
Andulka, Delfín, Domácí drůbež, Hrdlička, Chameleon, Ježek, Koza, Krab, Králík, Krtek, Kůň, Liška, Medvěd, Medvídek Koala, Opice, Ovce, Papoušek, Páv, Pes, Ptáci, Rybičky, Slepice, Slon, Sovy, Srnky, Šelmy, Šneci, Tučňáci, Tuleň, Včely, Veverky, Želva
Cestování
Autobusem, Automobilem, Hory, Letecky, Města, Příroda
O sobě:
Tato doba je skutečně zvláštní... slušnost z lidí mizí :(. Pokud Ti někdo napíše, slušností je odpovědět. Jinak procházet tu profily, to je tak z 90ti % jako kydat hnůj. Když už tu máš profil, tak se sluší mít i svou vlastní fotku (pokud ji nemáš, tak zašli společně s první zprávou (kdy na začátek NSFW (tzn. fotky xxx obsahu) nepreferuji, ale dávám přednost obličeji a civil/public fotkám).Nač si tu zřizuješ profil, když v profilu nic moc nemáš, fotky buď stažené z internetu nebo naprosto nerelevantního obsahu - květinky/koleje/klávesnice, apod. nesmysly. Z kolejí či kaktusu si vážně (ne)odvodím, jak vypadáš :).

Jsem člověk, který to má v hlavě již dávno srovnané s naprosto vyřešenou minulostí a přítomným profilem zde dávám najevo, že jsem single (někteří jsou rázu takovému, že je lze přirovnat ke rčení "tichá voda břehy mele", kdy v profilu mají v poli "Partnera" uvedenu hodnotu "nechci uvést" kdy po nějaké době z nich vyleze, že jsou zadaní.

pokud bych se měl charakterizovat, tak nejsem vymletý, na hovadiny typu kůže, psí masky, apod... zhovadilosti/úchylné věci ujetý nejsem. Jsem zkrátka normální člověk, znalý etikety (pravidel slušného chování). Mám-li to říct, tak p. Ladislav Špaček mi je vzorem.

A nyní všeobecně, co nemám rád? Když někdo:
- má problémy s gramatickou, že např. každé druhé/třetí slovo
obsahuje chybu/hrubku (safriš, jsme v jednadvacátém
století a investice několika vteřin navíc za účelem kontroly toho, co
píšeš je určitě velkým plusem)
- zanedbává (nebo mu je lhostejná) osobní hygienu
- zanedbává dentální hygienu (s někým mluvit a cítit z jeho dechu
hnilobu je absolutní STOPkou)
- týrá zvířata
- pomlouvá a kydá na ostatní (ukaž slušné vychování - starej se
pouze o sebe a neřeš klepy (drby))
- nosí dámské hadry, psí masky
- je zženštilý (artikulace, gesta),...

A nyní k bodu, kdo (či jaký) bys měl být?*
- dokážeš napsat smysluplnou větu BEZ gramatických chyb
- nezženštilý (o negativní pohledy kolemjdoucích skutečně nestojím)
- chlupatý (čím víc, tím líp. Chlap by měl být chlapem, tzn. pokud si
holíš hrudník nebo nohy, něco není v pořádku)
- vysoký
- postavou tak akorát (vyrýsovaní s pekáčem buchet (žiješ v
posilovně) či hubení nebo naopak obézní fakt ne)
- macho typ
- používáš deodorant a antiperspirant
- poznáš "Toma Forda", nebo jeho ekvivalent :)

* ber to tak, že kritéria jsou jakýmsi pomyslným vodítkem a vždy záleží na subjektivních pocitech a vzájemných sympatiích. Tzn. věk – nemám nějaké pevně dané mantinely. Můžeš být sebehezčí, leč pokud otevřeš ústa (nebo si sundáš bundu či zuješ boty) a je cítit nepříjemný zápach, tak to je jasná stopka/konečná.
Zprávy:
   Před odesláním zprávy je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Návštěvní kniha:
   …uživatel má vypnuté zobrazování guestbooku