K smrti nesnáším aroganci, faleš a hloupé lidi. Starej se o sebe (svou polovičku) a mě vynech
Povaha:Introvert Extrovert
Pořádek:Nepořádný Pořádný
Dochvilnost:Nedochvilný Dochvilný
Zženštilý:Vůbec Hodně
Technický typ:Vůbec Hodně
Pohled na svět:Pesimista Optimista
Požitky:Idealista Materialista
Noční život:Domácí typ Párty typ
Tato doba je skutečně zvláštní... slušnost z lidí mizí :(. Pokud Ti někdo napíše, slušností je odpovědět. Jinak procházet tu profily, to je tak z 90ti % jako kydat hnůj. Když už tu máš profil, tak se sluší mít i svou vlastní fotku (pokud ji nemáš, tak zašli společně s první zprávou (kdy na začátek NSFW (tzn. fotky xxx obsahu) nepreferuji, ale dávám přednost obličeji a civil/public fotkám).Nač si tu zřizuješ profil, když v profilu nic moc nemáš, fotky buď stažené z internetu nebo naprosto nerelevantního obsahu - květinky/koleje/klávesnice, apod. nesmysly. Z kolejí či kaktusu si vážně (ne)odvodím, jak vypadáš :).
Jsem člověk, který to má v hlavě již dávno srovnané s naprosto vyřešenou minulostí a přítomným profilem zde dávám najevo, že jsem single (někteří jsou rázu takovému, že je lze přirovnat ke rčení "tichá voda břehy mele", kdy v profilu mají v poli "Partnera" uvedenu hodnotu "nechci uvést" kdy po nějaké době z nich vyleze, že jsou zadaní.
pokud bych se měl charakterizovat, tak nejsem vymletý, na hovadiny typu kůže, psí masky, apod... zhovadilosti/úchylné věci ujetý nejsem. Jsem zkrátka normální člověk, znalý etikety (pravidel slušného chování). Mám-li to říct, tak p. Ladislav Špaček mi je vzorem.
A nyní všeobecně, co nemám rád? Když někdo:
- má problémy s gramatickou, že např. každé druhé/třetí slovo
obsahuje chybu/hrubku (safriš, jsme v jednadvacátém
století a investice několika vteřin navíc za účelem kontroly toho, co
píšeš je určitě velkým plusem)
- zanedbává (nebo mu je lhostejná) osobní hygienu
- zanedbává dentální hygienu (s někým mluvit a cítit z jeho dechu
hnilobu je absolutní STOPkou)
- týrá zvířata
- pomlouvá a kydá na ostatní (ukaž slušné vychování - starej se
pouze o sebe a neřeš klepy (drby))
- nosí dámské hadry, psí masky
- je zženštilý (artikulace, gesta),...
A nyní k bodu, kdo (či jaký) bys měl být?*
- dokážeš napsat smysluplnou větu BEZ gramatických chyb
- nezženštilý (o negativní pohledy kolemjdoucích skutečně nestojím)
- chlupatý (čím víc, tím líp. Chlap by měl být chlapem, tzn. pokud si
holíš hrudník nebo nohy, něco není v pořádku)
- vysoký
- postavou tak akorát (vyrýsovaní s pekáčem buchet (žiješ v
posilovně) či hubení nebo naopak obézní fakt ne)
- macho typ
- používáš deodorant a antiperspirant
- poznáš "Toma Forda", nebo jeho ekvivalent :)
* ber to tak, že kritéria jsou jakýmsi pomyslným vodítkem a vždy záleží na subjektivních pocitech a vzájemných sympatiích. Tzn. věk – nemám nějaké pevně dané mantinely. Můžeš být sebehezčí, leč pokud otevřeš ústa (nebo si sundáš bundu či zuješ boty) a je cítit nepříjemný zápach, tak to je jasná stopka/konečná.