Info service » News »

Na co máš náladu právě teď? Dej to…


Na co máš náladu právě teď? Dej to… (Published: 06.11.2023)

Ať už nemáš s kým jít na oběd, chceš si jít s někým zaplavat nebo se chceš třeba pomazlit, s novou funkcionalitou uvidíš jen ty, kteří hledají to samé, co hledáš Ty. A umí toho mnohem víc ;)Klikni na „Na co máš teď náladu“ pod svým profilem na www.iboys.cz.

V čem je nová funkcionalita lepší, než jen informace „Hledám“ v profilu?

 

1. Vidíš to, co uživatelé hledají právě teď

V sekci „Právě hledají“ totiž vydrží profil maximálně tři hodiny – poté si musí uživatel zobrazení prodloužit, nebo profil zmizí. Tím pádem máš jistotu, že to, co se zobrazuje, odráží aktuální náladu uživatele.

 

2. Ostatní uživatelé vidí jen to, co hledáte společně

Tvůj profil uvidí jen ti, kteří hledají ve stejné kategorii. Pokud tedy hledáš někoho na sport, nebudou se Ti zobrazovat uživatelé, kteří hledají sex. A v kategorii „Užít si“ se i další detaily zobrazují jen těm, se kterými máš shodu. Pokud se ti tedy líbí třeba S/M, uvidí to jen ti, kteří hledají to samé.

Můžeš si také vybrat až 5 uživatelů, kterým se zobrazovat nebudeš. Nebo máš možnost používat funkci inkognito (inkognito uživatelé ale nevidí detaily v sekci „Užít si“.

 

3. Více detailů

Chceš jít na rande? Dej ostatním vědět, jestli chceš jít do kina, divadla nebo třeba na procházku.

 

 

I když jsme funkcionalitu promýšleli dlouho, chceme ji dále vylepšovat na základě toho, jak byste chtěli využívat.

Potřebujeme Tvoji pomoc!

Dej nám vědět, co si o funkci myslíš. Klidně i jen to, že se Ti líbí, nebo naopak – pokud Ti nepřijde zajímavá, napiš nám, co bychom mohli zlepšit.

 

Napiš nám na info@iboys.cz nebo zanech komentář (není veřejný).

 
Please log in before adding a comment…