Info service » iBoys.cz events »

Fun & Run 2017 - Vyběhni s fobiemi!


Fun & Run 2017 - Vyběhni s fobiemi! (Published: 28.03.2017)

Kdy: Neděle 14.5.2017 od 9:00
Kde: Park Stromovka, PrahaVíte, k čemu jsou nohy a tenisky? Jestli ne, tak si to pojďme říci. A jestli ano, tak si to alespoň zopakujeme. Vezměte tenisky, nazujte si je na nohy. Poté vstaňte a udělejte pár (třeba padesát) rychlejších kroků. Těmto krokům se odborně říká běh. Tak, teď když už máme návod na používání nohou a tenisek za sebou - tak čtěte dál.

 

V neděli 14. května 2017 už po sedmé ukážeme v pražské Stromovce světu, že homofobie a diskriminace HIV+ nemá v našem světě místo. Zároveň uděláme něco pro své zdraví a trochu si zasportujeme. Nepůjde o žádný maraton a ani o žádnou velkou vážnost - poběžíme pět nebo deset kilometrů, takže to zvládnete i bez superaplikace v mobilu, která počítá kroky. Navíc když poběžíte v nějakém skvělém oblečku, kterým ukážete svojí nebojácnost, dostanete od organizátorů (tedy od nás) skvělý dárek. Bežet mohou ženy, muži, děti, ale i zvířata. Každý je vítán.

 

A aby toho nebylo málo, až všichni doběhnou, užijeme si spoustu legrace - bude hrát skvělá hudba, dáme si něco dobrého k jídlu, zkrátka užijeme si skvělé nedělní odpoledne.

 

Startovné je 150 Kč, registrovat se můžete skrze formulář níže. Pokud to ale nestihnete on-line, můžete se zaregistrovat i přímo na místě. Bude vás to však stát o padesát korun víc. Startovným podpoříte skvělou poradnu Sbarvouven.cz a Dům světla.

 

Na Facebooku máme vytvořený event - tak šup, pozvěte všechny své přátele ať nás v polovině května běží ve Stromovce co nejvíc. Už teď víme, že s námi poběží i primátorka hlavního města Prahy Adriana Krnáčová a moderátorka a patronka poradny Sbarvouven.cz Ester Janečková.

 

A rada na závěr - nezapomeňte si zavázat tkaničky u bot, jinak by vás to mohlo při běhu bolet :-).

 

 

Na místě závodu si budete moci za 300 Kč zakoupit i originální sportovní tílko s logem závodu. Tílka budou připravena ve velikostech S, M a L.

 

Víc informací a registrace: www.funandrun.cz
Přidej se na Facebooku: www.facebook.com/events/1044434308994754/